Reklamı Geç
Akparti Genel Başkan Yardımcısından Palu HÜDA PAR` a Ziyaret Akparti Genel Başkan Yardımcısından Palu HÜDA PAR` a Ziyaret

Seçim çalışmaları nedeniyle Palu`ya gelen Akparti Genel Başka Yardımcısı ve Eski Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz Palu HÜDA PAR ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Bugün saat 14:30`da seçim çalışmaları için Palu`ya gelen Eski Devlet Bakanı ve Akparti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve beraberindeki heyet yapılan program sonrası, Palu HÜDA PAR ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarete Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Bingöl Milletvekilleri Feyzi Berdibek, Yusuf Coşkun, Elazığ İl Başkanı Ramazan Görgöze, Palu, Kovancılar ve Beyhan  Akparti  Belediye Başkan adayları, Palu ilçe Teşkilatı ile İl genel meclis adayları katıldı.

 HÜDA PAR  İlçe Başkanı İbrahim  Güngören  ile yönetim kurulu tarafından karşılanan Akparti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz ve beraberindeki heyete çay ikramı yapıldıktan sonra basına kapalı kısa bir görüşme gerçekleştirildi.

Görüşmenin ardından Akparti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve beraberindeki heyet, parti binasından ayrıldı. Seçim çalışmalarına devam etti.

 

 

Kategori: PALU
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-