Şehir hastanesi hekim kadrosuna yeni atamalar yapıldı Şehir hastanesi hekim kadrosuna yeni atamalar yapıldı

Fethi Sekin Şehir Hastanesine Uzman Hekim Ve Yandal Uzman Hekim atamaları yapılarak ilgili hekimler hastanedeki görevlerine başladıklarını duyurdu.

Sağlık Bakanlığı tarafından ataması yapılan 3 Cerrahi Onkoloji Uzmanı, 1 Çocuk Gastroentroloji Uzmanı,1 Çocuk Ve Ergen Ruh Sağlığı Uzmanı,1 Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı,1 Tıbbi Genetik Uzmanı ve çeşitli branşlarda Uzman Hekimler hastanedeki görevlerine başladıkları açıklandı.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi olarak tamamen erişilebilir sağlık hizmetleri sunmayı hedeflediklerini belirten hastane Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk, “ hastanemizde sunmakta olduğumuz kaliteli sağlık hizmetleri sunumunu bir üst noktaya taşımak için yoğun çaba sarf ediyoruz, amacımız tüm branşlarda sağlık hizmeti sunmak ve tamamen erişilebilir olmaktır. Bu amaçla Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğümüz ile eşgüdümlü bir şekilde çalışıyoruz. Bu çalışmaların neticesi olarak hastanemize uzman hekim ve yandal uzman hekimleri ataması yapılmış ve hekimlerimiz hastanemizde hasta kabulüne başlamışlardır.  Amacımız tüm ileri branşlarda sağlık hizmeti sunmaktır. Branş sayımızı artırarak başka kurumlara ve illere sevk oranlarını minimize etmek ve sağlık turizmine katkı sunmak istiyoruz. Bu doğrultuda tüm yönetim kademesi ve sağlık çalışanlarımız olarak yoğun bir çalışma temposuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Kategori: SAĞLIK VE YAŞAM
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-