“En Büyük Destekçimiz Vatandaşlarımızdır” “En Büyük Destekçimiz Vatandaşlarımızdır”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Mahalle Buluşmaları’ programı kapsamında Abdullahpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

31 Mart seçimlerinin ardından görevi devralmasıyla birlikte seçim öncesi başlattığı mahalle buluşmalarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Abdullahpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

5 yıl süresince hem hizmet belediyeciliğini hem de gönül belediyeciliğini en iyi şekilde hayata geçireceklerini vurgulayan Şerifoğulları,; “Seçim öncesi şehrimizi karış karış gezdik. Belediye Başkanlığı görevini devraldıktan sonra da bu gönül birlikteliğimizi devam ettiriyoruz. 5 yıl süresince de gece gündüz demeden sizlerle birlikte hareket edip, el ele omuz omuza şehrimizi daha müreffeh, daha yaşanabilir, her alanda daha gelişmiş bir şehir yapabilmek için çalışacağız, bu yolu vatandaşlarımızla birlikte yürüyeceğiz" dedi.

Mahalle Buluşmaları kapsamında vatandaşı birebir dinleyerek, sorunları yerinde tespit ederek çözüm üretmenin gayreti içinde olduklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları, seçim öncesi ilan ettikleri 11 ana başlıktaki 100 projeyi de 5 yıllık süreç içerisinde hayata geçireceklerini kaydetti.

Vatandaşın desteğinin kendileri için büyük önem taşıdığına vurgu yapan Şerifoğulları; “Altyapı problemi olmayan, trafik probleminin asgariye indiği, daha fazla yeşil alanı olan bir şehir inşa etme gayreti içerisindeyiz. 5 yıl boyunca bu şehre katma değer sağlamak adına gece gündüz demeden çalışacağız. Bunu vatandaşlarımızla birlikte başaracağız” şeklinde konuştu. 

Kategori: SİYASET
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-